מה הקשר בין מנדלה למלאך?


אז ככה - קודם כל אציג בפניכם את התפיסה שלי - מה זה מלאך. מלאך אינו הדמות המצויירת הקלאסית של דמות אדם עם כנפיים. מלאך זוהי יישות אנרגטית שרוב האנשים אינם תופסים אותה בראייה רגילה. אלה שרואים את היישויות רואים אותן כאנרגיות מעודנות בצבעים שונים לפי האיכויות והאיפיונים של אותה יישות. אני אישית לא רואה מלאכים, אבל אני מכירה מישהי שרואה אותם בבהירות מולה - יש לה ראייה על-חושית.

לשמחתי למדתי שאם אני מבקשת לצלם יישויות אור (מלאכים, מדריכים רוחניים וכדומה) הם אכן מופיעים במצלמה ובתמונות. הייתה תקופה לפני כ- 12 שנים שזימנתי אותן והן הופיעו ליד אנשים, צמחים ואפילו מעל החתולים שלי. יש לי הרבה צילומים בנושא. ואז גיליתי שהיישויות האלה מופיעות גם בצילומים של אחרים.

יישויות האור מופיעות בצורת מנדלות - עיגולי אור עם מרקמים שונים וצבעים שונים. כאן בתמונה תראו יישות אור (ORB באנגלית) שצילמה גלית גליה. הסיבה שאני מביאה דווקא את הצילום שלה היא שלפני שראיתי את הצילום הזה, סרגתי מנדלה כמעט זהה במרקם ואפילו בצבע והרי היא לפניכם:


רואים את הדימיון?

אותי זה לא הפתיע כי מלכתחילה הבנתי שאני סורגת מנדלות אנרגטיות - כלומר שהן ביטוי אנרגטי לפי המרקם, המבנה והצבעים שלהן.

כשאתם מתבוננים במנדלה היא משדרת לכם תחושות מסויימות ואני גם יודעת שהן מרפאות.

המנדלה הנה צורה מקודשת בתרבויות שונות שהיו רחוקות זו מזו ובכל זאת ציירו ויצרו אותן כצורות מקודשות לריפוי.


ואם אחזור ליישויות האור - אלו אנרגיות הנמצאות תמידית בחלל סביבנו, רק שאנחנו לא רואים אותן. המצלמה קלטה אותן וכך גם אנשים עם ראייה על-חושית. אנרגיות אלו הנן בעצם כדורים (ולא רק עיגולים - כך אנו קולטים אותן בשל הראייה המוגבלת שלנו). הכדורים האלה הנם לא רק תלת-ממדיים אלא אף רב-ממדיים. מעבר לעיגול הנראה בתמונה יש להן עומק בממדים רבים. יש אנשים שזה מפחיד אותם - אני יכולה להרגיע אתכם שהן באות מהאור ורק מחכות לתמוך בנו. אם תביעו בקשה או אישור לכך - הן מוכנות לבוא לעזרה. כל זה משום שאנו נמצאים בכוכב הבחירה החופשית והן אינן מוכנות לפגוע בבחירה החופשית שלנו ולעשות דברים עבורנו, גם אם זה מיטיב עבורנו.

תוכלו לראות עוד יישויות אור באלבום שיצרתי:

https://photos.app.goo.gl/NBU2DXm2jjC2u6Yk1


48 צפיות2 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול