למה ספיראלה?

עודכן: 13 באוק׳ 2021

"כל תנועה בחלל, ביקומים כולם, היא לעולם ספיראלית תהיה היא; וכטיבה של כל תנועה ספיראלית, מטבע מהותה והיותה, הולכת וגדלה ומתרחבת היא לכל מימדיה ומרחביה, יוצרת היא קונוס הולך וגדל אשר מפתח יותר ויותר את מחוזות הגדילה והבריאה המוכלים בו... " - מתוך תקשור של Rachel Goutman

ראשלה, חברתי, מחזקת את מה שאני מרגישה כשאני סורגת את הספיראלות האנרגטיות - צורה זו יכולה להכניס אנרגייה של חיוניות ושל ריפוי למרחב שלכם.

הספיראלה הינה צורה אנרגטית רב ממדית המרכיבה את היקום. תוכלו למצוא אותה במערכות הכוכבים כגון שביל החלב, גלקסיית אנדרומדה. גם ההתקדמות של מערכת השמש ביקום הינה ספיראלית.

תמצאו אותה בטורוס - זהו השדה האנרגטי המקיף וגם מהווה את הגוף שלנו כאנרגיה מעודנת שלרוב איננו רואים, אלא אם כן יש לנו ראייה על-חושית. הטורוס מורכב מאינספור ספיראלות אנרגטיות הנעות לכל הכיוונים. לכל אדם, בעל חיים, יצור, צומח ואפילו לעצמים יש טורוס.

לכדור הארץ יש טורוס.

הדנ"א שלנו בנוי כספיראלה.

האנרגיה הזורמת בין מרכזי האנרגיה בגוף - הצ'אקרות - היא ספיראלה. במזרח תיארו אותה כנחש העולה לאורך הגוף והיא נקראת - קונדוליני. כאשר הזרימה שם תקינה - אנחנו בריאים.

לא במקרה סמל הרפואה הנו נחש. זה מתקשר לנחש הנחושת שהציג משה בפני העם במדבר כדי לרפא אותם.

מוכר גם מטה הרמס או במקור - מטה אסקלפיוס ששימש אף הוא לרפואה.

אם נתלה ספיראלה בחלל בו אנו נמצאים, היא תתרום להעלאת האנרגיה במרחב. הספיראלה מרכזת אנרגיה. היא מושכת את אנרגיית האורגון (צ'י, פרהנה). חשוב מאוד לשמור על השדה האנרגטי המלא שלנו ושל הסביבה בה אנו נמצאים - חדר שינה, חדר עבודה, חדר ילדים וכולי.

הכנתי ספיראלות סרוגות לתלייה מעל המיטות של הנכדים שלי ומציעה לכל אחד לתלות ספיראלה במקומות בהם מרגישים שכדאי להעלות אנרגיה.

זרימת האנרגיה חשובה להמשך זרימת החיים.

למדתי שגם כדאי לצייר ספיראלות על איברים בגוף המבקשים חיזוק וריפוי. אני עושה זאת עם עיפרון איפור, אותו קל להסיר.

בכלל, כל כלי, תמונה או פריט עיצובי המעוצב כספיראלה או כולל בתוכו צורה ספיראלית, יכול להעלות אנרגיה במרחב.

כשאתן מכינות אוכל ומערבבות, אתן עושות זאת בצורת ספיראלה ותוך כדי כך מכניסות כוונה לתהליך - הכניסו ריפוי, אהבה, הכלה, תמיכה - לכל מי שיאכל את התבשיל. מומלץ לערבב נגד כיוון השעון כדי להכניס את האנרגיה.

היכנסו לחנות שלי כאן באתר והתרשמו מהספיראלות ומהמנדלות האנרגטיות שאני סורגת.


אחרי שקיבלתי תגובות על הבלוג הזה, הזכירה לי חברה את הספיראלות המופלאות שיש בדמנהור. הם בנו שם ספיראלות על שטחים נרחבים והמטרה היא ללכת לאורך השביל בתוך הספיראלה תוך כדי מדיטציה, התבוננות פנימה. זה כל כך עוצמתי! יש שם ספיראלות קטנות יחסית ויש גם כאלה שנבנו על שטח פתוח נרחב ביותר והן יוצרות מעין מבוך כשנכנסים אליו, לא יודעים מתי יוצאים - האם בחרת במסלול קצר או במסלול מאוד ארוך. צילומים של הספיראלות - כאן בהמשך.


הגלקסיה שלנו


גלקסיית אנדרומדה


שביל החלב


נחש הנחושת בחיל הרפואהמטה הרמסהקונדוליני וחיבורו לטורוסהטורוס - האנרגיה המרכיבה אותנו


טורוס הלבהטורוס והמרכבה בתוכו


סלילי הדנ"א
הטורוס - האנרגיה המעודנת שבתוכנו ומסביב לנו


ספיראלה בסריגת יד


תנועת הספיראלה ברוח הבוקר


ספיראלה למדיטציה בדמנהור


ספיראלה למדיטציה בדמנהור

178 צפיות14 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול